Oglądać Šifry a konspirace online

Oglądaj Šifry a konspirace online, odkrywaj piękna natury lub wyrusz w historię z dokumentami Lepší.TV. Zaabonuj Lepší.TV i ciesz się transmisją 98 stacji TVz nieograniczonym nagrywaniem lub ponownym odtwarzaniem do 30 dni wstecz oraz biblioteką wideo z 1000 tytułami w cenie!
Oglądaj online historický Šifry a konspirace w Prima ZOOM
  Oglądać Šifry a konspirace online
Gatunek:
historický
Reżyseria:
Sam Dolan
Aktorzy i postacie:
Dan Nachtrab (komentátor), Steve Brown (Dr. Carl Pfeffer), Kelly McCracken (Sid Gottlieb), Hanna Oldenburg (French žena), Christopher Wolert (Frank Olsen)
Państwo:
USA
Data produkcji:
2015
Opis:
Pořad Kódy a spiknutí zkoumá neznámé tajné příběhy, které se skrývají za nejvěhlasnějšími místy světa, průlomovými vynálezy a vlivnými lidmi. Jsou to fakta, o kterých ví jen málokdo, jsou to velice důležité podrobnosti, které tradiční historie ignoruje, skutečná fakta minulosti, přítomnosti a budoucnosti. Série by mohla být shrnuta jako nahlédnutí do složky "Víc než přísně tajné". Vyzývá nás stát se detektivy a s velkým zaujetím prozkoumat tajemství historie světa, která se týkají tajných společenství, průlomových vynálezů a nejvěhlasnějších věcí, míst a lidí.
Ocena:
72 %
Oglądaj na:
Prima ZOOM Prima ZOOM Archív a všechna videa pořadů televize Prima ZOOM online

Lista odcinków

Dokumenty z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 98 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English