Oglądać film Advokát chudých online

Odtwarzaj film Advokát chudých online. Zamów Lepší.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 650 filmów i 85 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z Lepší.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online drama Advokát chudých w CS Film
  Zwiastun do filmu Advokát chudých   Oglądać Advokát chudých online
Gatunek:
drama
Reżyseria:
Vladimír Slavínský
Aktorzy i postacie:
Otomar Korbelář (JUDr. Josef Kilián), Lenka Podhájská (Anna Marie), Marie Brožová (Marie Rynesová), Miroslav Homola (Karel Rynes), Vladimír Majer (Jan Turba), Jiří Dohnal (Merhaut)
Państwo:
Československo
Data produkcji:
1941
Opis:
Bývalý vyšetřovací soudce právním poradcem bezdomovců.

České filmové drama natočené podle stejnojmenného romaneta Jakuba Arbese.
Jeho hlavní postavou je bývalý vyšetřující soudce Josef Kilián, suspendovaný za to, že údajně umožnil svému příteli Rynešovi spáchat ve vězení sebevraždu. Nešťastný muž si změní jméno a jako Josef Kypr si najde místo písaře v advokátní kanceláři. Vzorně se stará o Rynešovu dceru Annu Marii, jejíž matka po smrti manžela upadla do vleklé duševní choroby, a využívá své znalosti zákonů ve prospěch nemajetných a ponižovaných, kterým v hospodě nechvalné pověsti "U hrubiána" poskytuje právní rady. Jeho oblibu a dobrou pověst však zničí kavárník Turba, který prozradí jeho pravou totožnost a dokonce ho označí za vraha, takže všichni, dokonce i ti, kteří ho měli rádi, se od něj odvrátí. Opustí ho, dokonce i teď už dospělá Anna Marie. Teprve po letech života v ústraní je předčasně zestárlý muž zbaven nespravedlivého obvinění, když se vyléčená Rynešova žena, přizná, že se její manžel ve vězení otrávil léky, které jí sebral z kabelky.
Ocena:
72 %
Oglądaj na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English