Oglądać film Atlantyda: Zaginiony ląd online

Odtwarzaj film Atlantyda: Zaginiony ląd online. Zamów Lepší.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 650 filmów i 85 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z Lepší.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online akční, animovaný, dobrodružný, science fiction Atlantyda: Zaginiony ląd w TV4
  Zwiastun do filmu Atlantyda: Zaginiony ląd   Oglądać Atlantyda: Zaginiony ląd online
Gatunek:
akční, animovaný, dobrodružný, science fiction
Reżyseria:
Gary Trousdale, Kirk Wise
Aktorzy i postacie:
Michael J. Fox (Milo James Thatch), Corey Burton (Gaetan 'The Mole' Moliere), James Garner (Commander Lyle Tiberius Rourke), Claudia Christianová (Helga Katrina Sinclair), John Mahoney (Preston B. Whitmore), Phil Morris (Dr. Joshua Strongbear Sweet)
Państwo:
USA
Data produkcji:
2001
Opis:
Na dno oceánu za největším dobrodružstvím všech dob

Mladý vědec Milo je přímo posedlý myšlenkou, že objeví tajemnou říši, která kdysi zmizela hluboko v mořských vlnách. Do ruky se mu dostane velmi starý deník, který přesně popisuje cestu do Atlantidy včetně možných rizik a nebezpečí. Po řadě nesnází najde Milo investora, který expedici vybaví úžasnou ponorkou a kvalitní posádkou. Expedice odhalí, že Atlantida je království plné neuvěřitelně dokonalých technických zázraků a skrývá nesmírná bohatství. Kvůli tomu se ale objevitelská výprava začne brzy měnit na záchrannou operaci před zlatokopy. Jedinečné efekty, které nabízí pouze dokonalá animace, dávná legenda a spousta humoru - to je nový dobrodružný příběh o objevení Atlantidy!
Ocena:
68 %
Oglądaj na:
TV4 TV4 Archív a všechna videa pořadů televize TV4 online

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English