Oglądać film Bláznivá střela 2 a 1/2: Vůně strachu online

Odtwarzaj film Bláznivá střela 2 a 1/2: Vůně strachu HD online. Zamów Lepší.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 650 filmów i 85 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z Lepší.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online akďż˝nďż˝, komedie, krimi, parodie, akční Bláznivá střela 2 a 1/2: Vůně strachu w Filmbox
  Zwiastun do filmu Bláznivá střela 2 a 1/2: Vůně strachu   Oglądać Bláznivá střela 2 a 1/2: Vůně strachu online
Gatunek:
akďż˝nďż˝, komedie, krimi, parodie, akční
Reżyseria:
David Zucker
Aktorzy i postacie:
Leslie Nielsen (Det. Lt. Frank Drebin), Priscilla Presleyová (Jane Spencer), George Kennedy (Det. Captain Ed Hocken), O.J. Simpson (Det. Nordberg), Robert Goulet (Quentin Hapsburg), Richard Griffiths (Dr. Albert S. Meinheimer / Earl Hacker)
Państwo:
USA
Data produkcji:
1991
Opis:
Tradiční či alternativní? Toť otázka, kterou je schopen vyřešit jen jediný muž! Leslie Nielsen v americké ztřeštěné komedii.

Alfou a omegou dnešního světa je energie. A americká energetická politika se má do budoucna řídit podle projektu doktora Mainheimera, který jednoznačně preferuje alternativní zdroje této životadárné síly. Tak to alespoň plánuje prezident George Bush. Podnikatelé z oblasti tradiční energie, v čele s úlisným elegánem Hapsburgem, šéfem Hexagonské naftové společnosti, mají ovšem představy diametrálně odlišné. A protože se pro uhájení svého zisku nezastaví před ničím, je celý ten geniální Bushův plán ohrožen v samotném počátku. Jen jediný člověk se dokáže zlotřilým průmyslníkům postavit: Frank Drebin z losangelské policie...
Ocena:
69 %
Oglądaj na:
Filmbox Filmbox Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox online

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English