Oglądać film Bláznova kronika online

Odtwarzaj film Bláznova kronika online. Zamów Lepší.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 650 filmów i 85 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z Lepší.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online dobrodružný, fantasy, komedie Bláznova kronika w CS Film
  Zwiastun do filmu Bláznova kronika   Oglądać Bláznova kronika online
Gatunek:
dobrodružný, fantasy, komedie
Reżyseria:
Karel Zeman
Aktorzy i postacie:
Petr Kostka (Petr), Emília Vášáryová (Lenka), Miroslav Holub (Matěj), Karel Effa (Varga), Valentina Thielová (komtesa Veronika), Josef Haukvič (císařský mušketýr)
Państwo:
Československo
Data produkcji:
1964
Opis:
Nezkušený voják Petr Kostka se protlouká slavnými i zapomenutými bojišti třicetileté války.

Příběh se odehrává v době třicetileté války, kdy jsou Čechy rozděleny do dvou táborů - habsburského a dánského. Když verbíři hledají nové vojáky, v jejich síti skončí i vesnický mládenec Petr. Dostane vojenský kabát, ale povede se mu utéct. Spolu s královským verbířem Matějem však padne do zajetí císařského vojska... Karel Zeman použil v tomto snímku technik animovaného i hraného filmu, které ve specifickém spojení vytvořily novou kvalitu, rukopis, který je nezaměnitelný a který okouzluje diváky i dnes.
Ocena:
71 %
Oglądaj na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English