Oglądać film Boj o oheň online

Odtwarzaj film Boj o oheň online. Zamów Lepší.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 650 filmów i 85 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z Lepší.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online dobrodružný, drama, historický Boj o oheň w
  Zwiastun do filmu Boj o oheň   Oglądać Boj o oheň online
Gatunek:
dobrodružný, drama, historický
Reżyseria:
Jean-Jacques Annaud
Aktorzy i postacie:
Everett McGill (Naoh), Ron Perlman (Amoukar), Nicholas Kadi (Gaw), Rae Dawn Chongová (Ika), Gary Schwartz (Rouka - The Ulam Tribe), Naseer El-Kadi (Nam - The Ulam Tribe)
Państwo:
Kanada, Francie, USA
Data produkcji:
1981
Opis:
Kdo ho vlastnil, přežil.

Jeden z nejambicióznějších experimentů 80. let slavného režiséra Jeana-Jacquese Annauda, který natočil hity jako Jméno růže, Sedm let v Tibetu, Nepřítel před branami nebo Medvěd. Podobně jako v Medvědovi se ve filmu téměř nemluví. Strastiplná cesta trojice pravěkých lidí za získaním ohně není jen snahou o přežití, ale i cestou za "polidštěním". Hrdinové začínají chápat pojmy jako láska, přátelství či smích. Vedle velkorysé režie (technicky obtížný film byl natočen za pouhých 13 týdnů), patří ke kladům filmu výrazná hudba, krásna kamera (kanadské, skotské a keňské exteriéry) a starostlivě vybraní herci.
Ocena:
74 %

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English