Oglądać film Černý cadilac online

Odtwarzaj film Černý cadilac online. Zamów goNET.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 435 filmów i 76 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z goNET.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online horor, thriller, drama Černý cadilac w
  Zwiastun do filmu Černý cadilac   Oglądać Černý cadilac online
Gatunek:
horor, thriller, drama
Reżyseria:
John Murlowski
Aktorzy i postacie:
Randy Quaid (Charlie), Shane Johnson (Scott), Josh Hammond (C.J. Longhammer), Jason Dohring (Robby), Kiersten Warrenová (Jeannine), Adam Vernier (Beefy)
Państwo:
USA
Data produkcji:
2003
Opis:
Pomsta na sedadle řidiče...

Student Yale Scott Robertson a jeho neurotický kámoš C.J. Longhammer z Minnesoty se jako každý rok i teď rozhodnou překročit hranici Wisconsinu aby si užili divokou noc. Kdzz si Scott užíva s dívkou v autě (Saab), v baru se strhne rvačka, kterou jako obvykle vyvolal CJ. Mezitím se Scottův zbožňující malý bratr Robbie snaží přijít o panenství, které ho dost štve. Scott jim dá co proto, tak radši vypadnou. Po chvíli je začne pronásledovat černý Cadillac, jedou k jezeru, kde se ho snaží setřást. Po cestě naberou policistu a opět se objevuje černý cadillac. Teď je otázkou proč je pronásleduje a kdo pak za to může.
Ocena:
59 %
Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 76 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English