Oglądać film Choď a pozeraj sa online

Odtwarzaj film Choď a pozeraj sa online. Zamów goNET.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 453 filmów i 76 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z goNET.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online dokument, drama, historický, psychologický, válečný Choď a pozeraj sa w
  Zwiastun do filmu Choď a pozeraj sa   Oglądać Choď a pozeraj sa online
Gatunek:
dokument, drama, historický, psychologický, válečný
Reżyseria:
Elem Klimov
Aktorzy i postacie:
Aleksei Kravchenko (Florya Gaishun), Olga Mironova (Glasha), Liubomiras Lauciavicius (Kosach), Adolf Hitler (on sám)
Państwo:
Rusko
Data produkcji:
1985
Opis:
Hrůzy války očima šestnáctiletého chlapce.

Šestnáctiletý Fljora je v létě 1943 naivním běloruským chlapcem, odhodlaným zapojit se do partyzánského odboje. Na konci příběhu je lidskou troskou, z jejíž tváře navždy zmizely stopy dětské nevinnosti. Fljorův osud plný utrpení, ve kterém nechybí místo ani pro první erotické okouzlení a tragikomické okamžiky, prožila většina z těch, kteří dospívali za druhé světové války. Němci tehdy v Bělorusku realizovali projekt "spálené země", v němž lehlo popelem na šest set vesnic. O těchto událostech vypráví ve svých novelách Ales Adamovič, který se rovněž podílel na scénáři filmu, opatřeného názvem Zabijte Hitlera. Do výroby však šel snímek pod titulem, jenž tvoří refrén v biblické Apokalypse. Elem Klimov jej natáčel chronologicky, což výrazně pomohlo představiteli hlavní role Alexeji Kravčenkovi ke ztotožnění se svým hrdinou. Obraz Fljorova vyšinutého nitra však nevyjadřuje pouze herecká akce, výraznou měrou se na něm podílí práce kameramana a zvukaře, k níž zvláštní kontrapunkt vytváří Mozartova hudba.
Ocena:
80 %

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 76 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English