Oglądać film Chwała online

Odtwarzaj film Chwała online. Zamów goNET.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 453 filmów i 76 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z goNET.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online ďż˝ivotopisnďż˝, drama, historickďż˝, vďż˝leďż˝nďż˝, historický, válečný Chwała w
  Zwiastun do filmu Chwała   Oglądać Chwała online
Gatunek:
ďż˝ivotopisnďż˝, drama, historickďż˝, vďż˝leďż˝nďż˝, historický, válečný
Reżyseria:
Edward Zwick
Aktorzy i postacie:
Matthew Broderick (Robert Gould Shaw), Denzel Washington (Trip), Cary Elwes (Cabot Forbes), Morgan Freeman (John Rawlins), Jihmi Kennedy (Jupiter Sharts), Andre Braugher (Thomas Searles)
Państwo:
USA
Data produkcji:
1989
Opis:
Glory není obvyklý válečný film - je to film o válce Severu proti Jihu, kdy černí Američané dostali jednu z prvních příležitostí podat důkaz o své hodnotě. Glory vypráví pravdivý příběh plukovníka Roberta Gould Shawa a jeho 54. pluku v Massachusetts. Tito muži nasadili v bitvě své životy, aby bojovali za práva na svobodu a rovné občanství pro sebe a své děti. Trip je zběhlý otrok, který se připojí k 54. pluku. Dopálený a rebelantní Trip přichází, aby ztělesňoval nezlomitelný výbuch energie a vznešenou snahu pro sebeurčení svých lidí. Glory je strhující a dojemný příběh černého pluku a jeho bílého plukovníka, který jednou galantní ztečí vyzval k boji historii, rasismus a osud války.
Ocena:
79 %

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 76 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English