Oglądać film Code Name Geronimo online

Odtwarzaj film Code Name Geronimo online. Zamów Lepší.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 650 filmów i 85 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z Lepší.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online akční, thriller Code Name Geronimo w PRO7
  Zwiastun do filmu Code Name Geronimo   Oglądać Code Name Geronimo online
Gatunek:
akční, thriller
Reżyseria:
John Stockwell
Aktorzy i postacie:
Cam Gigandet (Stunner), Anson Mount (Cherry), Freddy Rodríguez (Trench), Xzibit (Mule), Kathleen Robertsonová (Vivian), Robert Knepper (nadporučík Commander)
Państwo:
USA
Data produkcji:
2012
Opis:
Snímek sleduje členy speciální jednotky během tréninku na příští misi, jež vyvrcholí odvážnou noční razií na úkryt nebezpečného teroristy. Zpočátku neměli vojáci nejmenší tušení, že jejich cílem je nejhledanější muž světa. Když jim je nakonec odhaleno, na koho mají vlastně spadeno, potýkají se drsní muži s neskrývanými emocemi - jasně si totiž uvědomují, že mají osobně možnost eliminovat nejvíce nenáviděného nepřítele Spojených států amerických a pomstít se za teroristický útok z 11. září.
Ocena:
58 %
Oglądaj na:
PRO7 PRO7 Archív a všechna videa pořadů televize PRO7 online

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English