Oglądać film Cvokař online

Ten program aktualnie jest obecnie niedostępny w goNET.TV. Wypróbuj jednak tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 94 czeskich i zagranicznych kanałów TV na żywo i 30 wstecz. goNET.TV oferuje najdłuższe archiwum oraz transmisje online na żywo. Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nagrywanie lub zapauzowanie. Odbierz swój goNET.TV jeszcze dziś tylko za 31.50 zł!
Film Cvokař
  Zwiastun do filmu Cvokař   Oglądać 491 filmów i 94 stacji bez zobowiązań
Gatunek:
drama
Reżyseria:
Jonas Pate
Aktorzy i postacie:
Kevin Spacey (Henry Carter), Joe Nunez (Recording Supervisor), Mark Webber (Jeremy), Keke Palmerová (Jemma), Sierra Aylina McClainová (Carina), Ada Luz Pla (učitel)
Kraj:
USA
Data produkcji:
2009
Opis:
Příběh Henryho Cartera, psychologa nejslavnějších osobností z Los Angeles. Henryho potkala v osobním životě tragédie, se kterou se nedokáže vyrovnat. Každý den utíká za pomoci marihuany od reality a už nevěří, že dokáže svým pacientům pomáhat. Jeho otec už pohled na svého ztrápeného syna nesnese a dohodí mu novou pacientku. Jemma se jeví jako obyčejná, problémová středoškolačka, ale pravdou je, že má se svým psychologem společného mnohem více, než se na první pohled zdá.
Ocena:
67 %
Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 94 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English