Oglądać film Děkan Spanley online

Odtwarzaj film Děkan Spanley online. Zamów goNET.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 455 filmów i 76 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z goNET.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online drama, komedie Děkan Spanley w
  Zwiastun do filmu Děkan Spanley   Oglądać Děkan Spanley online
Gatunek:
drama, komedie
Reżyseria:
Toa Fraser
Aktorzy i postacie:
Jeremy Northam (vypravěč), Sam Neill (Dean Spanley), Bryan Brown (Wrather), Peter O (senior), Art Malik (Swami Nala Prash), Elizabeth Goram-Smith (mladá paní)
Państwo:
Nový Zéland, Velká Británie
Data produkcji:
2008
Opis:
Tvůrci novozélandsko-britské komediální adaptace sedmdesát let staré fantasy novely Lorda Dunsanyho označili své dílo takto: "Surreální soubor povídaní o reinkarnaci a vztahu mezi otcem a synem a pánem a jeho psem." Film se odehrává na počátku dvacátého století v edwardovské Anglii v rodině Fisků. Fisk senior se stal po ztrátě mladšího syna starým bručounem. Jeho druhý syn Fisk junior se mu neustále snaží zlepšit náladu. Bohužel bezvýsledně. Jednoho krásného dne přivede kvůli přednášce o putování duší mezi těly na návštěvu hinduistického mnicha. Do hry následně vstupuje i kněz Dean Spanley. Dean má slabost pro maďarské tokajské víno, které ho přivádí do extáze ne nepodobné té, kterou zažívaly věštkyně v Thébách. Fisk junior tedy zabezpečí velké množství tohoto moku a Dean se začne rozpomínat na období, kdy byl psem... Komedie s typicky britským suchým humorem v režii novozélandského tvůrce Toa Frasera přináší zamyšlení nad otcovsko-synovskými vztahy v době, kdy Británie ještě byla světovou velmocí a kdy být součástí britské aristokracie něco znamenalo. Film Dean Spanley si z nejrůznějších mezinárodních festivalů odnesl deset ocenění.
Ocena:
72 %
Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 76 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English