Oglądać film Die gebrochene Lanze online

Odtwarzaj film Die gebrochene Lanze online. Zamów Lepší.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 650 filmów i 86 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z Lepší.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online drama, western Die gebrochene Lanze w
  Zwiastun do filmu Die gebrochene Lanze   Oglądać Die gebrochene Lanze online
Gatunek:
drama, western
Reżyseria:
Edward Dmytryk
Aktorzy i postacie:
Spencer Tracy (Matt Devereaux), Robert Wagner (Joe Devereaux), Jean Petersová (Barbara), Richard Widmark (Ben Devereaux), Katy Juradová (Senora Devereauxová), Hugh O'Brian (Mike Devereaux)
Państwo:
USA
Data produkcji:
1954
Opis:
Americký western o farmářské rodině, kterou osudově poznamenala nevraživost, chamtivost a zločin.

Dobytkářský magnát a houževnatý rančer Matt Devereaux přepadne a zničí měděnou huť, která znečišťuje jeho vodu. Tento čin zasáhne do osudů celé rodiny, protože Matt nemá své chamtivé syny příliš v lásce. Jedinou výjimkou je nejmladší Joe. Jediný Joe má svého otce rád, a to dokonce natolik, že na sebe vezme odpovědnost za zničení huti. Nechá se místo něj odsoudit na tři roky do vězení. Když je pak Matt dalšími syny včetně nejstaršího Bena zrazen a zemře částečně i na následky úderu, který mu vzpurný syn zasadil, žádá nejmladšího syna, aby ho pomstil, až bude propuštěn z vězení. A když Joe vyjde na svobodu, skutečně začne osnovat plán pomsty.
Ocena:
68 %

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 86 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English