Oglądać film Die Hochzeits-Crasher online

Odtwarzaj film Die Hochzeits-Crasher online. Zamów Lepší.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 650 filmów i 86 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z Lepší.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online komedie, romantickďż˝, romantický Die Hochzeits-Crasher w
  Zwiastun do filmu Die Hochzeits-Crasher   Oglądać Die Hochzeits-Crasher online
Gatunek:
komedie, romantickďż˝, romantický
Reżyseria:
David Dobkin
Aktorzy i postacie:
Owen Wilson (John Beckwith), Vince Vaughn (Jeremy Grey), Christopher Walken (Secretary Cleary), Rachel McAdamsová (Claire Cleary), Isla Fisherová (Gloria Cleary), Jane Seymourová (Kathleen Cleary)
Państwo:
USA
Data produkcji:
2005
Opis:
Život je párty, tak to rozjedeme!

Zprostředkovatelé rozvodů John Beckwith a Jeremy Grey jsou jak obchodní partneři, tak dlouholetí přátelé, kteří mají ideální jarní koníček - vetřou se na svatbu a tam narušují její poklidný chod. Na konci jedné úspěšné sezóny Jeremy zjistí, že dcera vysoce postaveného vládního pracovníka se bude vdávat a je vysoká pravděpodobnost, že ve Washingtonu to bude společenská událost číslo jedna. Na akci se John a Jeremy "zavěsí" na družičky Claire a Glorii, aby v jejich stínu uskutečnili svůj ďábelský plán. Následná gigantická recepce předčí očekávání všech. Jeremy úspěšně svádí Glorii, leč Johnův flirt s Claire je náhle neočekávaně překažen jejím přítelem Sackem. John, který se do Claire zamiloval se pokouší přemluvit Jeremyho, aby tentokrát zapomněli na svá pravidla a přijali pozvání na chatu rodiny Clearyových. Tam duo kamarádů prostřednictvím mnohých trapasů a záměn zjistí, že rodina Clearyů je naprosto nefunkční a zároveň dojdou poučení ohledně lásky a přátelství.
Ocena:
70 %

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 86 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English