Oglądać film Die Kunst zu gewinnen - Moneyball online

Odtwarzaj film Die Kunst zu gewinnen - Moneyball online. Zamów goNET.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 79 filmów i 52 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z goNET.TV tylko za 31.50 zł
Oglądaj online ďż˝ivotopisnďż˝, drama, sport, životopisný Die Kunst zu gewinnen - Moneyball w
  Zwiastun do filmu Die Kunst zu gewinnen - Moneyball   Oglądać Die Kunst zu gewinnen - Moneyball online
Gatunek:
ďż˝ivotopisnďż˝, drama, sport, životopisný
Reżyseria:
Bennett Miller
Aktorzy i postacie:
Brad Pitt (Billy Beane), Jonah Hill (Peter Brand), Philip Seymour Hoffman (Art Howe), Robin Wright Pennová (Sharon), Chris Pratt (Scott Hatteberg), Stephen Bishop (David Justice)
Kraj:
USA
Data produkcji:
2011
Opis:
Na motivy skutečného příběhu.

Bývalý nadějný hráč baseballu Billy Beane pracuje jako manažer regionálního a špatně financovaného klubu Oakland Athletics. V poslední sezoně chyběl mužstvu k vítězství poháru jenom chloupek. I druhé místo je záslužné, jenže loni byl tým nabitý hvězdami a měl k dispozici náležitý rozpočet. Letos je peněz méně a dobří hráči jsou přetahováni do silnějších a bohatších klubů. V touze po vítězství se Billy rozhodne jít proti klasickým zvyklostem, které v baseballu platí. Najme matematika Petera Branda, který vystudoval univerzitu v Yale. Vybaveni počítačovou statistickou analýzou dospějí k neuvěřitelným závěrům a začnou najímat hráče, kteří nejsou extra drazí, ale kteří v kombinaci s ostatními podobnými hráči dovedou tým k vítězství v nové sezóně. Metoda je tak revoluční, že se nelíbí trenérovi ani majitelům klubu, ale Billy trvá na svém..
Ocena:
75 %

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 52 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English