Oglądać film
Dobrý Will Hunting
online

Film Dobrý Will Hunting
  Zwiastun do filmu Dobrý Will Hunting Zwiastun
Ten program jest obecnie niedostępny w wideotece GONET.TV. Wypróbuj tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 108 kanałów na żywo z możliwością oglądania 30 po emisji. . Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nieograniczone nagrywanie i pauzowanie. Zacznij oglądać telewizję już za 29 zł!

Informacje o filmie

Psychologické drama, líčící osudy dvacetiletého matematického génia, ale zároveň i hospodského flákače Willa Huntinga. Ten pochází z nuzných poměrů a svůj život strávil převážně v sirotčincích. Mladíkovy neuvěřitelné početní vlohy vyjdou najevo, když jako uklízeč na bostonské univerzizě náhodně vyřeší složitý matematický příklad, který zůstal na tabuli. Citově vyprahlý a zablokovaný Will ovšem odmítá využít svého obrovského talentu a změnit svůj život. Nakonec se však podvolí tlaku okolí. Příběh je koncipován jako střet několika silných osobností a charakterů. Přesvědčivě je ztvárněno jak prostředí a atmosféra jižního Bostonu, tak "akademická půda".

Reżyseria: Gus Van Sant
Aktorzy: Matt Damon (Will Hunting), Robin Williams (Sean Maguire), Ben Affleck (Chuckie Sullivan), Stellan Skarsgĺrd (Prof. Gerald Lambeau), Minnie Driver (Skylar), Casey Affleck (Morgan O'Mally)
Scenariusz: Matt Damon, Ben Affleck
Data produkcji: 1997
Ocena: 83 %
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja