Oglądać film Druhá strana nádeje online

Odtwarzaj film Druhá strana nádeje online. Zamów goNET.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 435 filmów i 76 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z goNET.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online drama, komedie Druhá strana nádeje w
  Zwiastun do filmu Druhá strana nádeje   Oglądać Druhá strana nádeje online
Gatunek:
drama, komedie
Reżyseria:
Aki Kaurismäki
Aktorzy i postacie:
Ville Virtanen, Kati Outinenová, Tommi Korpela (Melartin), Sakari Kuosmanen (Wikstrom), Sherwan Haji (Khaled), Mirja Oksanen (Constable)
Państwo:
Finsko, Německo
Data produkcji:
2017
Opis:
Stárnoucí podomní obchodník s košilemi Wikström dělá velké rozhodnutí: opustit svoji ženu alkoholičku i uvadající živnost. Po epizodní kariéře pokerového hráče zakoupí nevýdělečnou restauraci na zapomenutém helsinském dvorku. Brzy se ukáže, že nepřístupná slupka málomluvného hrdiny skrývá veliké srdce - to když Wikström nabídne práci o poznání mladšímu muži, který se dílem osudu nachází ve zdánlivě bezvýchodné situaci. Jak bývá u filmů Akiho Kaurismäkiho zvykem, lidskost, přátelství a smysl pro humor probleskují ponurostí a dodávají této hořkosladké komedii příchuť optimismu.
Ocena:
72 %

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 76 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English