Oglądać film Holka k sežrání online

This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 60 Czech and foreign TV Stations live and 30 days back. %ACTION_VETA goNET.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your goNET.TV today for just 31.50 zł !
Film Holka k sežrání
  Watch 214 movies and 60 stations without commitments
Gatunek:
komedie, romantický
Reżyseria:
Ryan Sage
Aktorzy i postacie:
Robbie Kaller (Sam), Jillian Federman (Cassie), Tommy Snider (Miles), Constance Reese (LaShawna), Jacquelyn Vieira (Ginger), Jess Allen (Tyson)
Kraj:
USA
Data produkcji:
2012
Opis:
Sam je bývalá středoškolská fotbalová hvězda. Jeho sportovní naděje a slibná kariéra v NFL se ale v jedné chvíli zhroutily, když si těžce zranil koleno. Přešlo sedm let, je sám, depresivní, nemá pořádnou práci a je strašně tlustý. Rozhodne se něco se sebou udělat. Cestu mu zkříží Cassie, osobní trenérka, která mu vrátí chuť do života. Pomůže mu nejenom zhubnout, ale i najít lásku.
Ocena:
62 %
Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 60 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English