Oglądać film Intimní osvětlení online

Odtwarzaj film Intimní osvětlení online. Zamów Lepší.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 650 filmów i 85 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z Lepší.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online drama, komedie Intimní osvětlení w CS Film
  Zwiastun do filmu Intimní osvětlení   Oglądać Intimní osvětlení online
Gatunek:
drama, komedie
Reżyseria:
Ivan Passer
Aktorzy i postacie:
Zdenek Bezusek (Peter), Karel Blazek (Bambas), Miroslav Cvrk (Kaja), Věra Křesadlová (Stepa), Dagmar Redinová (mladá Marie), Jaroslava Stedraová (Marie)
Państwo:
Československo
Data produkcji:
1965
Opis:
Setkání dvou bývalých spolužáků z konzervatoře. První z protagonistů, světácký Petr, pokračuje v Praze v hudební kariéře a ke kamarádovi „na venkov“ si přivezl atraktivní mladou milenku Štěpu. Ženatý Karel na umělecké ambice dávno rezignoval, vede maloměstskou hudební školu, dostavuje rodinný dům a vyhrává na pohřbech. Oba hrdinové jsou - každý jiným způsobem - navenek úspěšní a spokojení, klukovské trumfování a závist však postupně přerůstá ve společnou, leč nenaplnitelnou touhu něco změnit.
Ocena:
76 %
Oglądaj na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English