Oglądać film Jdi na to online

Odtwarzaj film Jdi na to HD online. Zamów Lepší.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 650 filmów i 85 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z Lepší.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online akďż˝nďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, pro dospďż˝lďż˝, hudba & umďż˝nďż˝, komedie, akční, dobrodružný Jdi na to w Kino Barrandov
  Zwiastun do filmu Jdi na to   Oglądać Jdi na to online
Gatunek:
akďż˝nďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, pro dospďż˝lďż˝, hudba & umďż˝nďż˝, komedie, akční, dobrodružný
Reżyseria:
Enzo Barboni
Aktorzy i postacie:
Terence Hill (Rosco Frazer / Steinberg), Bud Spencer (Doug O'Riordan / Mason), Buffy Dee (K1), David Huddleston (tygr), Riccardo Pizzuti (Infido), Faith Mintonová (Vamp)
Państwo:
Itálie, USA
Data produkcji:
1983
Opis:
Dva týpkové mají různé životní osudy, než je náhoda svede dohromady. Rosco Frazer a Doug O'Riordan spolu zažijí pár zvláštních situací, když jsou nejprve považováni za zločince, posléze ovšem za super-tajné špióny a do rukou se jim dostane milión dolarů v hotovosti. Jako agenti Steinberg a Mason bojují proti organizaci šíleného gangstera K1, který má plán na ovládnutí země tak, že z lidskeho vědomí smaže čísla.
Ocena:
71 %
Oglądaj na:
Kino Barrandov Kino Barrandov Archív a všechna videa pořadů televize Kino Barrandov online

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English