Oglądać film Jelena online

Odtwarzaj film Jelena online. Zamów goNET.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 449 filmów i 76 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z goNET.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online drama Jelena w
  Zwiastun do filmu Jelena   Oglądać Jelena online
Gatunek:
drama
Reżyseria:
Andrei Zvyagintsev
Aktorzy i postacie:
Yelena Lyadova (Katerina), Nadezhda Markina (Elena), Aleksey Rozin (Sergey), Andrei Smirnov (Vladimir)
Państwo:
Rusko
Data produkcji:
2011
Opis:
Jelena je plachá, submisivní žena v domácnosti, pocházející ze skromných poměrů. Její manžel Vladimir, za nějž se v pozdějším věku provdala, je naopak velmi dobře zabezpečený. Když Vladimir onemocní a v sázce je finanční zajištění jejího syna a vnuka, rozhodne se Jelena jednat. Stejně jako v předchozích snímcích i ve svém třetím filmu nutí ceněný ruský režisér diváka k zamyšlení nad věčnými otázkami o životě a smrti. Zvjagincev říká: "Hluboko uvnitř je každá lidská bytost zoufale sama. Samota je začátek a konec, červená nit, která se vine životem každého člověka." Obrazové stránky filmu se ujal režisérův dvorní kameraman Michail Kričman, jehož fascinující, pečlivě komponované záběry spolu se zneklidňující hudbou Philipa Glasse dotvářejí komplexní divácký zážitek. Film na letošním MFF v Cannes zakončoval program sekce Un certain regard a byl oceněn Zvláštní cenou poroty této sekce..
Ocena:
73 %
Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 76 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English