Oglądać film Kdybych měl křídla online

Odtwarzaj film Kdybych měl křídla online. Zamów goNET.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 435 filmów i 76 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z goNET.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online drama, rodinný, pro náctileté Kdybych měl křídla w
  Oglądać Kdybych měl křídla online
Gatunek:
drama, rodinný, pro náctileté
Reżyseria:
Allan Harmon
Aktorzy i postacie:
Richard Harmon (Alex Taylor), Jaren Brandt Bartlett (Brad Coleman), Craig Bierko (Geoff Taylor), Jill Hennessyová (Sandy Taylor), Lorne Cardinal (Angus Coleman), Genevieve Buechnerová (Julie)
Państwo:
Kanada
Data produkcji:
2013
Opis:
Sedmnáctiletý Alex Taylor rád běhá a sní o tom, že bude v tomto sportu reprezentovat svou střední školu. Má to však háček. Je slepý. Trénuje se svým otcem, policejním důstojníkem, ten však v jisté chvíli zjistí, že Alexovi už nestačí, a snaží se mu najít na běh vyhovujícího partnera. Pomoc přijde z nejneočekávanější strany. Alexův spolužák Brad Coleman má neustále problémy se zákonem. Za opakované krádeže mu hrozí vězení. Pomůže mu Geoff, Alexův otec, pod podmínkou, že bude s Alexem běhat. A tak se začíná přátelství mezi dvěma zcela rozdílnými chlapci.
Ocena:
70 %
Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 76 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English