Oglądać film
Krvavé pobrežie
online

Film Krvavé pobrežie
  Zwiastun do filmu Krvavé pobrežie Zwiastun
Ten program jest obecnie niedostępny w wideotece GONET.TV. Wypróbuj tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 129 kanałów na żywo z możliwością oglądania 30 po emisji. . Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nieograniczone nagrywanie i pauzowanie. Zacznij oglądać telewizję już za 29 zł!

Informacje o filmie

Příběh začíná v roce 208 n. l. Behem vlády dynastie Han. Ačkoliv Číně vládne jeden císař - Han Xiandi, země je rozdělena do chutná proti sobě bojujících států. Na Západě vládne pevnou rukou ambiciózní premiér Cao Cao, Který císaře používá jen jako pouhou loutku. Cao Caa Cílem je zničit všechna království prohlásit sebe za jediného vládce sjednocené Číny. Jeho hlavní protivník - císařův strýc Liu Bei - se snaží Získat na svoji stranu království Wu, ležící na jihu ZEMI, kterému vládne ne. Quan. Liu Bei k nemu vyšle svého vojenského poradce Zhuge Lianga, Který se zde seznámí s místním vicekrálem Zhou Yu, s Nimz spřátelí se domluví spojenectví. Cao Cao Když zjistí, že pro Tato dvě království se stala Spojenci, vydá se proti nim v čele mohutné armády soubor osmi tisíc mužů a dvou tisíc lodí. Věří, že pro dvě Mouchy zabije jednou ranou. Jeho armáda se utáboří u řeky Jang-ce, na jejímž druhém břehu, v místě zvaném Krvavém Pobřeží jsou rozmístěna vojska Spojenců. Mezi Caovými vojáky propukne mor. Cao Cao posle do spojeneckého lezení Několik mrtvých, Aby se infekce rozšířila i do nepřátelského tábora. I kdyľ Spojenci zareagují rychle, Jejich Ztráty jsou velké. Aby Získali Potřebné zásoby a zbraně, vymyslí Generál Zhu Ge-Liang geniální plán. Hlavní střetnutí statisíců vojáků se blíží ...

Reżyseria: John Woo
Aktorzy: Tony Leung Chiu Wai (Zhou Yu), Takeshi Kaneshiro (Zhuge Liang), Fengyi Zhang (Cao Cao), Chen Chang (Ne. Quan), Červen Hu (Zhao Yun), Wei Zhao (Ne. Shangxiang)
Kraj: Chiny
Data produkcji: 2008
Ocena: 74 %
Oglądaj ten program nadawany w telewizji STV1 5.8.2022 22:10
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja   Yкраїнська Yкраїнська