Oglądać film Lolita online

Ten program aktualnie jest obecnie niedostępny w goNET.TV. Wypróbuj jednak tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 67 czeskich i zagranicznych kanałów TV na żywo i 30 wstecz. goNET.TV oferuje najdłuższe archiwum oraz transmisje online na żywo. Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nagrywanie lub zapauzowanie. Odbierz swój goNET.TV jeszcze dziś tylko za 31.50 zł!
Film Lolita
  Zwiastun do filmu Lolita   Oglądać 238 filmów i 67 stacji bez zobowiązań
Gatunek:
Drama, Pro dospělé, Romantický
Reżyseria:
Adrian Lyne
Aktorzy i postacie:
Jeremy Irons (Humbert Humbert), Melanie Griffithová (Charlotte Hazeová), Frank Langella (Clare Quilty), Dominique Swainová (Dolores Hazeová (Lolita)), Suzanne Shepherdová (Slečna Prattová), Keith Reddin (Reverend Rigger)
Kraj:
USA, Francie
Data produkcji:
1997
Opis:
Láska s rovnátky má jméno Lolita... Jeremy Irons podal strhující výkon v roli stárnoucího profesora, zmítaného neovladatelnými milostnými city ke dvanáctileté dívce!

Píše se rok 1947 a čtyřicetiletý anglický profesor Humbert Humbert přijíždí do USA učit na univerzitě. Když si pronajímá pokoj v domě Charlotte Hazeové, spatří v zahradě majitelčinu dvanáctiletou dceru Lolitu. Zjišťuje, že potkal svou osudovou lásku a je ochoten udělat vše proto, aby byl Lolitě stále nablízku.Využije lásky Lolitiny matky, a přestože ji nesnáší, ožení se s ní. Vztah Lolity a Humberta se naplno rozvine - Humbert Lolitě zatají smrt matky a odstartuje s ní divokou cestu Spojenými státy. Po celý čas jsou sledováni. Po dvou letech Lolita Humberta nečekaně opouští... Příběh graduje. Hluboká žárlivost a pocit viny z "nevhodné" lásky začnou Humberta měnit v psychicky labilní trosku...
Ocena:
71 %

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 67 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English