Oglądać film Lolita online

Odtwarzaj film Lolita online. Zamów goNET.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 79 filmów i 52 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z goNET.TV tylko za 31.50 zł
Oglądaj online drama, pro dospělé, romantický Lolita w
  Zwiastun do filmu Lolita   Oglądać Lolita online
Gatunek:
drama, pro dospělé, romantický
Reżyseria:
Adrian Lyne
Aktorzy i postacie:
Jeremy Irons (Humbert Humbert), Melanie Griffithová (Charlotte Hazeová), Frank Langella (Clare Quilty), Dominique Swainová (Dolores Hazeová (Lolita)), Suzanne Shepherdová (Slečna Prattová), Keith Reddin (Reverend Rigger)
Kraj:
USA, Francie
Data produkcji:
1997
Opis:
Láska s rovnátky má jméno Lolita... Jeremy Irons podal strhující výkon v roli stárnoucího profesora, zmítaného neovladatelnými milostnými city ke dvanáctileté dívce!

Píše se rok 1947 a čtyřicetiletý anglický profesor Humbert Humbert přijíždí do USA učit na univerzitě. Když si pronajímá pokoj v domě Charlotte Hazeové, spatří v zahradě majitelčinu dvanáctiletou dceru Lolitu. Zjišťuje, že potkal svou osudovou lásku a je ochoten udělat vše proto, aby byl Lolitě stále nablízku.Využije lásky Lolitiny matky, a přestože ji nesnáší, ožení se s ní. Vztah Lolity a Humberta se naplno rozvine - Humbert Lolitě zatají smrt matky a odstartuje s ní divokou cestu Spojenými státy. Po celý čas jsou sledováni. Po dvou letech Lolita Humberta nečekaně opouští... Příběh graduje. Hluboká žárlivost a pocit viny z "nevhodné" lásky začnou Humberta měnit v psychicky labilní trosku...
Ocena:
71 %
Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 52 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English