Film Lost In Translation

Oglądać film
Lost In Translation
online

Ten program jest obecnie niedostępny w wideotece GONET.TV. Wypróbuj tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 103 kanałów na żywo z możliwością oglądania 30 po emisji. . Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nieograniczone nagrywanie i pauzowanie. Zacznij oglądać telewizję już za 29 zł!

Informacje o filmie

Bob Harris a Charlotte jsou dva Američani v Tokiu. Bob je filmová hvězda, která má ve městě natáčet reklamu na whiskey, zatímco Charlotte je mladá žena, která cestuje se svým workoholickým manželem, jenž pracuje jako fotograf. Protože oba nemůžou spát, Bob a Charlotte si jednoho večera vstoupí do cesty v baru luxusního hotelu. Toto náhodné setkání se brzo stává překvapivým přátelstvím. Charlotte a Bob procházejí podniky Tokia a často přitom zažívají neuvěřitelná setkání s jeho obyvateli. Nakonec objevují novou víru v možnosti života.

Gatunek: Komedia, Dramat, Romantyczny
Reżyseria: Sofia Coppola
Aktorzy: Scarlett Johansson (Charlotte), Bill Murray (Bob Harris), Akiko Takeshita (Slečna Kawasakiová), Kazuyoshi Minamimagoe (Agent), Kazuko Shibata (Agent), Take (Agent)
Scenariusz: Sofia Coppola
Kraj: Stany Zjednoczone, Japonia
Data produkcji: 2003
Ocena: 77 %
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja