Oglądać film
Lost In Translation
online

Film Lost In Translation
  Zwiastun do filmu Lost In Translation Zwiastun
Odtwarzaj film Lost In Translation HD online. Wypróbuj GONET.TV za 1 zł przez 14 dni bez zobowiązań. Dzięki GONET.TV otrzymasz dostęp do 1 695 filmów i 139 stacji telewizyjnych łącznie z bogatym archiwum programów do 30 dni od ich emisji oraz nieograniczonym nagrywaniem. Ciesz się z GONET.TV tylko za 1 zł!

Informacje o filmie

Bob Harris a Charlotte jsou dva Američani v Tokiu. Bob je filmová hvězda, která má ve městě natáčet reklamu na whiskey, zatímco Charlotte je mladá žena, která cestuje se svým workoholickým manželem, jenž pracuje jako fotograf. Protože oba nemůžou spát, Bob a Charlotte si jednoho večera vstoupí do cesty v baru luxusního hotelu. Toto náhodné setkání se brzo stává překvapivým přátelstvím. Charlotte a Bob procházejí podniky Tokia a často přitom zažívají neuvěřitelná setkání s jeho obyvateli. Nakonec objevují novou víru v možnosti života.

Reżyseria: Sofia Coppola
Aktorzy: Scarlett Johansson (Charlotte), Bill Murray (Bob Harris), Akiko Takeshita (Slečna Kawasakiová), Kazuyoshi Minamimagoe (Agent), Kazuko Shibata (Agent), Take (Agent)
Scenariusz: Sofia Coppola
Data produkcji: 2003
Ocena: 77 %
Oglądaj ten program nadawany w telewizji English Club TV 2.12.2022 17:00
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja   Yкраїнська Yкраїнська