Oglądać film Mandela: Droga do wolnosci online

Odtwarzaj film Mandela: Droga do wolnosci online. Zamów goNET.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 435 filmów i 76 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z goNET.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online životopisný, drama, historický Mandela: Droga do wolnosci w
  Zwiastun do filmu Mandela: Droga do wolnosci   Oglądać Mandela: Droga do wolnosci online
Gatunek:
životopisný, drama, historický
Reżyseria:
Justin Chadwick
Aktorzy i postacie:
Idris Elba (Nelson Mandela), Naomie Harrisová (Winnie Madikizelaová), Tony Kgoroge (Walter Sisulu), Riaad Moosa (Ahmed Kathrada), Zolani Mkiva (Raymond Mhlaba), Simo Mogwaza (Andrew Mlangeni)
Państwo:
Velká Británie, Jižní Afrika
Data produkcji:
2013
Opis:
Neuvěřitelný skutečný příběh, který inspiroval celý svět.

Nelson Mandela se již stal celosvětovou legendou - bojovník proti apartheidu, jenž strávil ve vězení dvacet sedm let a následně se stal prezidentem Jihoafrické republiky smiřujícím znepřátelené strany bílých a černých. Režisér Justin Chadwick vycházel z adaptace Mandelovy autobiografie z roku 1994 a životopisný snímek tak pokrývá období od dětství, přes dobu boxerského nadšení, právnických bitev či chvíli, kdy se stává bojovníkem za svobodu a režim ho na dlouhá léta uvězní. Mandelova politická prozíravost se však ukazuje především po návratu z vězení, kdy jako první černý prezident přetváří vládu menšiny v demokratický stát.
Ocena:
72 %
Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 76 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English