Oglądać film Matka Teresa online

Odtwarzaj film Matka Teresa online. Zamów Lepší.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 587 filmów i 86 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z Lepší.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online životopisný, drama Matka Teresa w
  Zwiastun do filmu Matka Teresa   Oglądać Matka Teresa online
Gatunek:
životopisný, drama
Reżyseria:
Fabrizio Costa
Aktorzy i postacie:
Olivia Husseyová (matka Teresa), Sebastiano Somma (otec Serrano), Michael Mendl (Van Exem), Laura Moranteová (matka Cenacle), Ingrid Rubiová (Virginia / Agnese), Guillermo Ayesa (Perier)
Państwo:
Španělsko, Velká Británie, Itálie
Data produkcji:
2003
Opis:
Významnou řeholnici a misionářku jménem Agnes Gonxha Bojaxhiu (1910-1997) zná většina planety pod jménem Matka Tereza. Dvoudílný životopisný film se zabývá zejména jejím působením v Kalkatě a důležitým rozhodnutím vyjít z bezpečných zdí dívčí klášterní školy do ulic a pomáhat opuštěným, nemocným a umírajícím. Toto rozhodnutí se neobešlo bez konfliktů s vlastním řádem a vyššími církevními představiteli. Sledujeme překážky, které musela Matka Tereza překonat, než jí bylo umožněno založit vlastní řád Misionářek lásky. Prostřednictvím vzpomínek se však dozvídáme i o šťastném dětství v Albánii a o povolání, které ji v dospívání motivovalo stát se jeptiškou. Matku Terezu uznávají věřící i nevěřící jako osobnost, která vždy upřednostňovala činy před slovy a která se nekompromisně postavila na stranu všech společensky vyřazených, ať už to byli sirotci, malomocní nebo umírající. Světu odkázala řád Misionářek lásky, jehož stanovy přikazují dodržovat trojí slib bezúhonnosti, chudoby a poslušnosti a obsahují závazek "dávat se do služeb nejchudších z chudých a oddat jim z hloubi srdce celý svůj život". Role Matky Terezy se věrně zhostila Olivia Husseyová, kterou si český divák nejspíše pamatuje jako křehkou Julii v Zeffirelliho zpracování nejslavnější Shakespearovy tragédie.
Ocena:
71 %
Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 86 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English