Oglądać film Max Minsky a já online

Odtwarzaj film Max Minsky a já online. Zamów Lepší.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 587 filmów i 86 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z Lepší.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online komedie Max Minsky a já w
  Zwiastun do filmu Max Minsky a já   Oglądać Max Minsky a já online
Gatunek:
komedie
Reżyseria:
Anna Justice
Aktorzy i postacie:
Zoe Moore (Nelly Sue Edelmeister), Emil Reinke (Max Minsky), Adriana Altarasová (Lucy Bloom Edelmeister), Jan Josef Liefers (Benny Edelmeister), Monica Bleibtreuová (Risa Ginsberg), Susanna Simonová (Melissa Minsky)
Państwo:
Německo
Data produkcji:
2007
Opis:
Nelly Sue Edelmeisterová, dcera Američanky a berlínského hudebníka, má ve škole samé jedničky. Až na tělocvik. Když se dozví, že její vysněný princ Eduard, který skutečně pochází z královské rodiny a zajímá se stejně jako ona o astronomii, se stal patronem turnaje v basketbalu, chce se Nelly dostat do školního týmu. Na oplátku za něj Nelly udělá všechny úkoly, aby před rodiči utajil, že nechodí na placené akademické kurzy, a mohl tak peníze využít pro sebe. Nelly teď ale nestíhá docházet do židovské školy na přípravu k bat mitzva, na čemž trvá její židovská matka.
Ocena:
66 %
Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 86 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English