Oglądać film Max Minsky a já online

Ten program aktualnie jest obecnie niedostępny w goNET.TV. Wypróbuj jednak tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 67 czeskich i zagranicznych kanałów TV na żywo i 30 wstecz. goNET.TV oferuje najdłuższe archiwum oraz transmisje online na żywo. Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nagrywanie lub zapauzowanie. Odbierz swój goNET.TV jeszcze dziś tylko za 31.50 zł!
Film Max Minsky a já
  Zwiastun do filmu Max Minsky a já   Oglądać 238 filmów i 67 stacji bez zobowiązań
Gatunek:
komedie
Reżyseria:
Anna Justice
Aktorzy i postacie:
Zoe Moore (Nelly Sue Edelmeister), Emil Reinke (Max Minsky), Adriana Altarasová (Lucy Bloom Edelmeister), Jan Josef Liefers (Benny Edelmeister), Monica Bleibtreuová (Risa Ginsberg), Susanna Simonová (Melissa Minsky)
Kraj:
Německo
Data produkcji:
2007
Opis:
Nelly Sue Edelmeisterová, dcera Američanky a berlínského hudebníka, má ve škole samé jedničky. Až na tělocvik. Když se dozví, že její vysněný princ Eduard, který skutečně pochází z královské rodiny a zajímá se stejně jako ona o astronomii, se stal patronem turnaje v basketbalu, chce se Nelly dostat do školního týmu. Na oplátku za něj Nelly udělá všechny úkoly, aby před rodiči utajil, že nechodí na placené akademické kurzy, a mohl tak peníze využít pro sebe. Nelly teď ale nestíhá docházet do židovské školy na přípravu k bat mitzva, na čemž trvá její židovská matka.
Ocena:
66 %
Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 67 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English