Oglądać film Mléčná dráha online

Ten program jest obecnie niedostępny w wideotece GONET.TV. Wypróbuj tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 118 kanałów na żywo z możliwością oglądania 30 po emisji. Wypróbuj GONET.TV za 1 zł za miesiąc bez zobowiązań.. Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nieograniczone nagrywanie i pauzowanie. Zacznij oglądać telewizję już za 1 zł!
Film Mléčná dráha
  Zwiastun do filmu Mléčná dráha   Oglądać 1294 filmów oraz 118 stacji za 1 zł i bez zobowiązań.
Gatunek:
Dramat, Komedia
Reżyseria:
Luis Buńuel
Aktorzy:
Paul Frankeur (Pierre), Laurent Terzieff (Jean), Alain Cuny (L'homme a la cape / Man with cape), Edith Scob (Virgin Mary), Bernard Verley (Jésus / Jesus), François Maistre (Le curé fou / French Priest)
Scenariusz:
Luis Buńuel, Jean-Claude Carričre
Kraj:
Francja, Niemcy, Włochy
Data produkcji:
1969
Opis:
V úvodu filmu se prostřednictvím komentáře dovídáme o španělském Santiagu de Compostela, významném poutním místě, kam ve středověku vyráželo na cestu přes půl milionu poutníků ze všech zemí Evropy, aby uctili hrob svatého Jakuba. Podle legendy osvětlovalo místo Jakubových ostatků hvězda, proto se této cestě ve většině západních jazyků říkalo také "mléčná dráha". Na ní, ovšem v druhé polovině 20. století, se ocitají dva poutníci, mladší Jean a starší Pierre. Jejich putování nemá podobu příjemně plynoucí cesty; prochází mnohými peripetiemi, které zahájí setkání s mužem v černém plášti a klobouku, jenž jim doporučí, aby smilnili s nevěstkou a zplodili děti se jmény Ty nejsi můj lid a Již žádné odpuštění.
Ocena:
75 %

Podobne filmy

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z GONET.TV możesz oglądać transmisję online 118 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja