Oglądać film Můj přítel T.I.M. online

Ten program aktualnie jest obecnie niedostępny w goNET.TV. Wypróbuj jednak tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 67 czeskich i zagranicznych kanałów TV na żywo i 30 wstecz. goNET.TV oferuje najdłuższe archiwum oraz transmisje online na żywo. Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nagrywanie lub zapauzowanie. Odbierz swój goNET.TV jeszcze dziś tylko za 31.50 zł!
Film Můj přítel T.I.M.
  Oglądać 238 filmów i 67 stacji bez zobowiązań
Gatunek:
dobrodružný, drama, rodinný, sci-fi
Reżyseria:
Rolf van Eijk
Aktorzy i postacie:
Dyon Wilkens (Tibor), Abdelhadi Baaddi (T.I.M.), Bas Keijzer (Arend), Claudia Kanne (Kiki), Ernst Löw (Hallemeier), Tim de Zwart (Rossum)
Kraj:
Nizozemí, Dánsko
Data produkcji:
2014
Opis:
Tibot je osamělý kluk, který má jediného přítele v zastaralém domácím robotovi T.I.M.ovi. Když se jeho otec rozhodne vyměnit robůtka za nový model, dá chlapci nevědomky podnět k velké dobrodružné cestě. Tibot se totiž odhodlá svého kamaráda zachránit. Vydají se společně najít tajemného vynálezce Hectora, protože jedině on dokáže opravit rozpadávajícího se T.I.M.a. Čím je strastiplná cesta delší, tím více opouští dvojici nadšení a pomalu začínají pochybovat, zda bájný stvořitel vůbec existuje.
Ocena:
61 %
Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 67 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English