Oglądać film Můj přítel T.I.M. online

Odtwarzaj film Můj přítel T.I.M. online. Zamów goNET.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 79 filmów i 52 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z goNET.TV tylko za 31.50 zł
Oglądaj online dobrodružný, drama, rodinný, sci-fi Můj přítel T.I.M. w
  Oglądać Můj přítel T.I.M. online
Gatunek:
dobrodružný, drama, rodinný, sci-fi
Reżyseria:
Rolf van Eijk
Aktorzy i postacie:
Dyon Wilkens (Tibor), Abdelhadi Baaddi (T.I.M.), Bas Keijzer (Arend), Claudia Kanne (Kiki), Ernst Löw (Hallemeier), Tim de Zwart (Rossum)
Kraj:
Nizozemí, Dánsko
Data produkcji:
2014
Opis:
Tibot je osamělý kluk, který má jediného přítele v zastaralém domácím robotovi T.I.M.ovi. Když se jeho otec rozhodne vyměnit robůtka za nový model, dá chlapci nevědomky podnět k velké dobrodružné cestě. Tibot se totiž odhodlá svého kamaráda zachránit. Vydají se společně najít tajemného vynálezce Hectora, protože jedině on dokáže opravit rozpadávajícího se T.I.M.a. Čím je strastiplná cesta delší, tím více opouští dvojici nadšení a pomalu začínají pochybovat, zda bájný stvořitel vůbec existuje.
Ocena:
61 %
Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 52 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English