Oglądać film
Muži nestárnou
online

Film Muži nestárnou
Ten program jest obecnie niedostępny w wideotece GONET.TV. Wypróbuj tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 117 kanałów na żywo z możliwością oglądania 30 po emisji. . Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nieograniczone nagrywanie i pauzowanie. Zacznij oglądać telewizję już za 29 zł!

Informacje o filmie

Mladý, nadaný student Stáňa Jarský dává hodiny hudby malé Jiřince Horníkové a vášnivě se zamiluje do její matky. V předvečer svého vynuceného odjezdu na studia ekonomie do Vídně se s Helenou sblíží. Po devíti letech, jako zralý a úspěšný muž, v Praze potkává svoji dávnou studentku, odrostlou Jiřinku. Po několika dalších letech se po dlouhém pobytu v cizině vrací opět do vlasti. Už je sice prošedivělý, ale stále šarmantní a elegantní muž. Setkává se s mladičkou Helenkou, která je dcerou a vnučkou jeho bývalých lásek. Jak dopadne setkání se všemi jeho láskami?

Gatunek: Komedie
Reżyseria: Vladimír Slavínský
Aktorzy: Zita Kabátová (Helena Horníková), František Roland (Karel Horník), Jana Romanová (Jirinka Horníková), Eva Matejková (9-Year-Old Jirinka), Jarmila Smejkalová (Helenka Krutinová), Jan Pivec (Stána Járský)
Data produkcji: 1942
Ocena: 70 %
Oglądaj ten program nadawany w telewizji ČT1 21.5.2022 14:30
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja