Oglądać film Nádech online

Odtwarzaj film Nádech HD online. Zamów Lepší.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 650 filmów i 85 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z Lepší.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online drama Nádech w JOJ Cinema
  Zwiastun do filmu Nádech   Oglądać Nádech online
Gatunek:
drama
Reżyseria:
Baltasar Kormákur
Aktorzy i postacie:
Mia Stallardová (Chloe), Dermot Mulroney (Paul Stanton), Diane Krugerová (Diane Stanton), Sam Shepard (James Harrison), Jordi Molla (Aguilar), Vincent Perez (Dr. Martinez)
Państwo:
USA
Data produkcji:
2010
Opis:
Každý den při probuzení okresní státní zástupce v Santa Fe Paul Chaney a jeho žena Diane čekají na zprávu, že se našel dárce pro jejich dceru. Chloe, které diagnostikovali neobvyklou degenerativní nemoc, je na dlouhém listu příjemců obou plic. Jak se její stav zhoršuje, Paul začne být zoufalý zachránit své mladé dítě, tak zoufalý, že riskuje všechno, aby zorganizoval operaci. Když se dozví o doktoru Novarrovi, který provádí ilegální transplantace v Juarezu v Mexiku, míří na jih ve zběsilém hledání jediného muže, který může být schopen zachránit Chloe. Ale po příjezdu zjistí, že medicínské kruhy doktora Novarra zasahují hlouběji do kriminálního prostředí, než si uvědomoval, a lidé nejsou tací, jak se zdají být. Se svou kariérou, rodinou a životem dcery v sázce se Paul ocitá na kritické křižovatce a musí se rozhodnout, co je v tomto světě skutečně "správné".
Ocena:
67 %
Oglądaj na:
JOJ Cinema JOJ Cinema Archív a všechna videa pořadů televize JOJ Cinema online

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English