Oglądać film Náš vůdce online

Ten program aktualnie jest obecnie niedostępny w goNET.TV. Wypróbuj jednak tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 67 czeskich i zagranicznych kanałów TV na żywo i 30 wstecz. goNET.TV oferuje najdłuższe archiwum oraz transmisje online na żywo. Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nagrywanie lub zapauzowanie. Odbierz swój goNET.TV jeszcze dziś tylko za 31.50 zł!
Film Náš vůdce
  Zwiastun do filmu Náš vůdce   Oglądać 238 filmów i 67 stacji bez zobowiązań
Gatunek:
drama, thriller
Reżyseria:
Dennis Gansel
Aktorzy i postacie:
Jürgen Vogel (Rainer Wenger), Jochen Vogel (Rainer Wenger), Frederick Lau (Tim), Max Riemelt (Marco), Jennifer Ulrichová (Karo), Christiane Paulová (Anke Wengerová)
Kraj:
Německo
Data produkcji:
2008
Opis:
Německo. Současnost. Učitel gymnázia Rainer Wenger se rozhodne během týdenního projektu na téma "Státní formy" vyzkoušet jeden pokus, aby přiblížil studentům počátek diktatury. Pedagogický experiment s ničivými následky. Nejdříve to začalo neškodně s pojmy jako disciplína a pospolitost, ale během několika dnů se teorie změnila v praxi. Název projektu: Vlna. Už třetí den začínají studenti ty, kteří smýšlejí jinak, odstraňovat a ustrkovat. Když se situace na turnaji ve vodním pólu nakonec vyhrotí, rozhodne se učitel experiment zrušit. Příliš pozdě! Vlna se už dávno dostala mimo kontrolu...
Ocena:
77 %
Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 67 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English