Oglądać film Nejnebezpečnější hra online

Odtwarzaj film Nejnebezpečnější hra online. Zamów goNET.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 435 filmów i 76 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z goNET.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online dobrodružný, horor, mysteriózní, thriller Nejnebezpečnější hra w
  Oglądać Nejnebezpečnější hra online
Gatunek:
dobrodružný, horor, mysteriózní, thriller
Reżyseria:
Irving Pichel, Ernest B. Schoedsack
Aktorzy i postacie:
Joel McCrea (Bob), Fay Wrayová (Eve), Robert Armstrong (Martin Husár), Leslie Banks (Zaroff), Noble Johnson (Ivan), Steve Clemente (Tartar)
Państwo:
USA
Data produkcji:
1932
Opis:
Poté, co slavný lovec Robert "Bob" Rainsford přežil ztroskotání u odlehlého ostrova na útesech, které nebyly zakresleny v námořních mapách, byl ubytován v zámku ruského lovce hraběte Zaroffa. Bob se setkává s Evou Trowbridgeovou a jejím bratrem Martinem Townbridgem, kteří přežili dřívější ztroskotání a také se stali hosty hraběte Zaroffa. Bob a Eve brzy zjistí, že jsou součástí lovecké hry, kterou zinscenoval šílený hrabě Zaroff. Lovnou zvěří jsou oni sami, a proto musí před Zaroffem a jeho přisluhovači uprchnout, aby se dožili rána.
Ocena:
72 %
Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 76 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English