Oglądać film Někdy na tom záleží online

Ten program aktualnie jest obecnie niedostępny w goNET.TV. Wypróbuj jednak tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 67 czeskich i zagranicznych kanałów TV na żywo i 30 wstecz. goNET.TV oferuje najdłuższe archiwum oraz transmisje online na żywo. Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nagrywanie lub zapauzowanie. Odbierz swój goNET.TV jeszcze dziś tylko za 31.50 zł!
Film Někdy na tom záleží
  Zwiastun do filmu Někdy na tom záleží   Oglądać 238 filmów i 67 stacji bez zobowiązań
Gatunek:
drama, komedie, romantický
Reżyseria:
Allie Dvorin
Aktorzy i postacie:
Shannon Elizabethová (Adi Schwartz), Steve Guttenberg (Nate Shepard), Natalya Rudakova (Shelly), Jay O. Sanders (Walter Evans), Milena Govich (Jenny Sparks), Doug E. Doug (Barry Humfries)
Kraj:
USA
Data produkcji:
2010
Opis:
Začínající spisovatel Nate Shepherd a krásná Jenny Sparksová se setkají v oblíbené newyorské restauraci. Oba si právě prošli zároveň komickým i hrůzným vztahem. Jejich náhodné setkání vede k tomu, že se z nich nečekaně stanou spolubydlící, a i přes veškeré rozdíly brzy pochopí, že svůj dosavadní život trávili hledáním jeden druhého.
Ocena:
46 %
Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 67 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English