Oglądać film Nezbedný bakalář online

Odtwarzaj film Nezbedný bakalář online. Zamów Lepší.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 650 filmów i 85 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z Lepší.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online historickďż˝, komedie, historický Nezbedný bakalář w CS Film
  Zwiastun do filmu Nezbedný bakalář   Oglądać Nezbedný bakalář online
Gatunek:
historickďż˝, komedie, historický
Reżyseria:
Otakar Vávra
Aktorzy i postacie:
Zdeněk Štěpánek (Jan, bakalář), Vlasta Matulová (Anna, hostinská U Střípku), Otomar Korbelář (Mikuláš, řezník), František Smolík (Smardoch, konšel), Jaroslav Marvan (Písecký, primas mesta Rakovníka), František Kreuzmann (Žlutický, inspektor a mestský písar)
Państwo:
Československo
Data produkcji:
1946
Opis:
Pražský bakalář přichází pozvednout úroveň vzdělanosti do nově jmenovaného královského města. Jeho konšelé však mají o vzdělávání jiné představy.

Nadutí a hloupí rakovničtí měšťané povolají na zchátralou rakovnickou školu pražského bakaláře s jeho mediky, aby zvýšili lesk novopečeného královského města. Mladého bakaláře Jana však čeká mnoho nepříjemností pramenících z nepochopení rakovnických měšťanů...
Ocena:
70 %
Oglądaj na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English