Oglądać film Noc oživlých mrtvol online

Odtwarzaj film Noc oživlých mrtvol online. Zamów goNET.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 427 filmów i 76 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z goNET.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online horor, mysteriózní, sci-fi, thriller Noc oživlých mrtvol w
  Zwiastun do filmu Noc oživlých mrtvol   Oglądać Noc oživlých mrtvol online
Gatunek:
horor, mysteriózní, sci-fi, thriller
Reżyseria:
George A. Romero
Aktorzy i postacie:
Duane Jones (Ben), Judith O'Deaová (Barbra), Karl Hardman (Apač Harry), Marilyn Eastmanová (Helen), Keith Wayne (Tom), Judith Ridleyová (Judy)
Państwo:
USA
Data produkcji:
1968
Opis:
Je i horší úděl než smrt.

I po takřka čtyřiceti letech zůstává Romerův celovečerní debut milníkem hororového žánru, filmem, který stále dokáže překvapit, šokovat a vyděsit i ty nejotrlejší diváky. Černobílý snímek, natočený s neznámými herci, působí jako dokument sledující osudy sedmi lidí, kteří najdou útočiště před živými mrtvými na opuštěné farmě. S příchodem noci roste počet zombií a situace je čím dál tím zoufalejší. Nakonec začnou hrdinové bojovat sami mezi sebou... Téma společnosti, která podlehne iracionálním silám, odráží obrovský společenský kvas v Americe na konci 60. let. Syrový účinek filmu pramení především ze způsobu, jakým Romero popírá konvence žánru a porušuje četná tabu, především v zobrazení krvavého násilí. Noc živých mrtvých započala celou novou éru filmového hororu a stala se jedním z nejpřelomovějších filmů všech dob.
Ocena:
79 %
Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 76 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English