Film Odvážná slečna

Oglądać film
Odvážná slečna
online

Ten program jest obecnie niedostępny w wideotece GONET.TV. Wypróbuj tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 119 kanałów na żywo z możliwością oglądania 30 po emisji. . Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nieograniczone nagrywanie i pauzowanie. Zacznij oglądać telewizję już za 29 zł!

Informacje o filmie

"Tenhle příběh se nikdy nestal. Ale je to škoda. Proto jsme si ho alespoň vymysleli." autoři. Film Odvážná slečna ukazuje v lehkém tónu na problémy, které zdaleka nejsou veselé - odpovědnost za výchovu dětí a špatnou rodičovskou péči. Titulní postavou příběhu je žena středního věku, všetečná sekretářka civilního soudu Zdena Miková, která unese pět strádajících dětí z rozvrácených rodin, o něž se pak stará s veškerou mateřskou péčí. Nový předseda senátu, starý mládenec dr. Kroupa se do své neprovdané sekretářky velmi brzy zamiluje a Zdeniny děti nejprve považuje za plody jejího dřívějšího nevázaného života. Časem ale odhalí Zdeny "zločinnou" činnost...

Gatunek: Komedia
Reżyseria: František Filip
Aktorzy: Jiřina Bohdalová (Zdenka Miková), Josef Kemr (JUDr. Frantisek Kroupa), Stella Zázvorková (Anezka Kroupová), Václav Voska (JUDr. Smolík), Zdeněk Kryzánek (Mika), Lubomír Lipský (Josef Provazník)
Scenariusz: Vratislav Blazek, Otto Zelenka
Kraj: Československo
Data produkcji: 1970
Ocena: 61 %
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja