Oglądać film Opojení mocí online

Odtwarzaj film Opojení mocí online. Zamów goNET.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 427 filmów i 76 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z goNET.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online drama, komedie, thriller Opojení mocí w
  Zwiastun do filmu Opojení mocí   Oglądać Opojení mocí online
Gatunek:
drama, komedie, thriller
Reżyseria:
Claude Chabrol
Aktorzy i postacie:
Isabelle Huppertová (Jeanne Charmant-Killman), François Berléand (Michel Humeau), Patrick Bruel (Jacques Sibaud), Marilyne Cantová (Erika), Robin Renucci (Philippe Charmant-Killman), Thomas Chabrol (Félix)
Państwo:
Německo, Francie
Data produkcji:
2006
Opis:
Soudkyni Jeanne Charmant byl přidělen nesmírně komplikovaný případ, v němž jde mimo jiné o zpronevěru veřejných peněz. Jeanne vede vyšetřování proti špičkám průmyslového podniku, a čím více proniká do celé kauzy, tím více si uvědomuje, jakou mocí vlastně disponuje. A také ji dokáže využít. Současně se ale ze stejného důvodu hroutí její osobní život. Leží před ní několik otázek. Kdy narazí na někoho, kdo vládne větší mocí než ona? Jak dlouho může člověk s přístupem k takové moci zůstat nepoznamenán? Film odkazuje na skutečný finanční a politický skandál ve francouzském koncernu Elf Aquitaine, přestože úvodní titulek filmu upozorňuje, že shoda osob je čistě náhodná.
Ocena:
62 %
Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 76 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English