Oglądać film Paisa online

Odtwarzaj film Paisa HD online. Zamów Lepší.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 650 filmów i 85 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z Lepší.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online drama, vďż˝leďż˝nďż˝, válečný Paisa w STV2
  Oglądać Paisa online
Gatunek:
drama, vďż˝leďż˝nďż˝, válečný
Reżyseria:
Roberto Rossellini
Aktorzy i postacie:
Carmela Sazioová (Carmela), Robert Van Loon (Joe, the American soldier), Benjamin Emanuel (An American soldier), Raymond Campbell (An American soldier), Harold Wagner (Harry, a German soldier), Albert Heinze (A German soldier)
Państwo:
Itálie
Data produkcji:
1946
Opis:
Paisá představuje jedno z vrcholných děl italského neorealismu, směru, který se postavil proti oficiální a lehce schematické podobě filmové tvorby válečného období. Rossellini opustil svět nablýskaných atelierů a filmových hvězd a přivedl na plátno neherce i skutečný svět ulice. Paisá v šesti obrazech zachycuje cestu amerických a britských vojáků od jejich vylodění na Sicílii až po závěrečné boje v Pádské nížině. Jednotlivé povídky - samostatné příběhy - spojuje kontrast staré a nové Itálie.
Ocena:
77 %
Oglądaj na:
STV2 STV2 Archív a všechna videa pořadů televize STV2 online

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English