Oglądać film
Páni mají radši blondýnky
online

Film Páni mají radši blondýnky
  Zwiastun do filmu Páni mají radši blondýnky Zwiastun
Ten program jest obecnie niedostępny w wideotece GONET.TV. Wypróbuj tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 129 kanałów na żywo z możliwością oglądania 30 po emisji. . Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nieograniczone nagrywanie i pauzowanie. Zacznij oglądać telewizję już za 29 zł!

Informacje o filmie

Černovláska Dorothy Showová a plavovláska Lorelei Leeová jsou hvězdami americké revue. Lorelei, naivní, lépe řečeno ne moc chytrá blondýnka, si vybírá muže podle stavu jejich finančního konta a v tom umí velice "chytře" chodit. Výběr má bohatý - kam přijde, tam na sebe poutá pozornost. Její přítelkyně Dorothy jí tento přístup k mužům a k životu zazlívá, pro ni majetek a peníze nehrají žádnou roli. Obě dívky se snaží vzájemně ovlivnit, ale moc se jim to nedaří.

Reżyseria: Howard Hawks
Aktorzy: Jane Russell (Dorothy Shaw), Marilyn Monroe (Lorelei Lee), Charles Coburn (Sir Francis 'Piggy' Beekman), Elliott Reid (Ernie Malone), Tommy Noonan (Gus Esmond Jr.), George Winslow (Henry Spofford III)
Data produkcji: 1953
Ocena: 72 %
Oglądaj ten program nadawany w telewizji ČT2 13.5.2022 22:10
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja   Yкраїнська Yкраїнська