Oglądać film Pět nevěst online

Odtwarzaj film Pět nevěst HD online. Zamów Lepší.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 650 filmów i 85 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z Lepší.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online dobrodruďż˝nďż˝, komedie, romantickďż˝, dobrodružný, romantický Pět nevěst w Filmbox
  Zwiastun do filmu Pět nevěst   Oglądać Pět nevěst online
Gatunek:
dobrodruďż˝nďż˝, komedie, romantickďż˝, dobrodružný, romantický
Reżyseria:
Karen Oganesyan
Aktorzy i postacie:
Liza Boyarskayaová (Zoya), Aleksey Dmitriev (Egor), Andrey Fyodortsov (Vykhristyuk), Marina Golubová (Galina), Mikhail Gorevoy (Kuzichev), Svetlana Khodchenkova (Nastya)
Państwo:
Rusko
Data produkcji:
2011
Opis:
Je květen 1945. Válka právě skončila, ale vojákům-osvoboditelům, kteří vítězně vpochodovali do Berlína, není dovoleno odejít: stále musejí zůstat ve službě. Stateční bojoví letci, a většinou hezcí, jsou tou situací roztrpčeni. Mezi nimi i Vadik Dobromislov. Nemůže se dočkat, až se ožení s Nasťou - dívkou, s níž si dopisuje. Když je jeho přítel Leša Kaverin odvelen zpět domů, Vadik ho požádá, aby mu udělal laskavost: aby si vzal jeho doklady, jeho jménem se oženil s Nasťou a přivezl ji do Berlína jako zákonnou manželku. Leša s tímto riskantním podnikem souhlasí, ale jejich plán se nepodaří utajit. Každý se chce ženit, a tak Leša odlétá z Berlína s doklady čtyř svých kamarádů. Vždy se musí vydávat za jednoho z nich a musí se oženit v Nastině vesnici. To všechno musí stihnout za jediný den.
Ocena:
64 %
Oglądaj na:
Filmbox Filmbox Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox online

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English