Oglądać film
Polnočná omša
online

Film Polnočná omša
Ten program jest obecnie niedostępny w wideotece GONET.TV. Wypróbuj tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 129 kanałów na żywo z możliwością oglądania 30 po emisji. . Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nieograniczone nagrywanie i pauzowanie. Zacznij oglądać telewizję już za 29 zł!

Informacje o filmie

Poslední válečné Vánoce na Slovensku v zimě 1944 byly velice napjaté. Povstání bylo potlačeno, nacisté i jejich přisluhovači zuří, ale všichni tuší, že konec jejich panství se blíží. Zejména navenek vážené maloměšťácké rodiny se snaží přežít pokud možno v závětří, ovšem klid jedné takové rodiny naruší kradmý příchod zbídačeného syna, jenž se účastnil partyzánského hnutí a nyní hledá úkryt. A spolehnout se nelze na nic, dokonce ani farář nectí zpovědní tajemství, jehož prozrazení ohrozí životy nevinných.

Gatunek: Dramat, Wojenny
Reżyseria: Jiří Krejcík
Aktorzy: Hana Melicková (Vilma Kubisová), Jozef Króner (Valentin Kubis), Margit Bara (Angela), Ladislav Chudík (Palo), Karol Machata (Marián Kubis), Emília Vásáryová (Nurse Katka)
Data produkcji: 1962
Ocena: 90 %
Oglądaj ten program nadawany w telewizji STV1 1.5.2022 16:10
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja   Yкраїнська Yкраїнська