Oglądać film Případ pro začínajícího kata online

Odtwarzaj film Případ pro začínajícího kata online. Zamów Lepší.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 650 filmów i 85 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z Lepší.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online drama Případ pro začínajícího kata w
  Zwiastun do filmu Případ pro začínajícího kata   Oglądać Případ pro začínajícího kata online
Gatunek:
drama
Reżyseria:
Pavel Juráček
Aktorzy i postacie:
Lubomír Kostelka (Lemuel Gulliver), Klára Jerneková (mlynářova sestra Markéta), Milena Zahrynowská (Dominika), Radovan Lukavský (Profesor Beiel), Jiří Janda (Patrik), Luděk Kopřiva (Vilém Seid)
Państwo:
Československo
Data produkcji:
1970
Opis:
Směs absurdit, černého humoru, symbolů, satiry, ironie a grotesknosti.

Hrdina filmu, Swiftův Lemuel Gulliver v moderním rouše, se dostává do tajemné země Balnibarbi, nad kterou se odedávna vznáší její hlavní město Laputa. Je to, jak hlásal pracovní název filmu, „krajina vlídných bludiček“. Setkává se zde s podivnými lidmi a prožívá podivuhodná dobrodružství, v nichž mu jde téměř vždy o život. Žánrové zařazení filmu je značně nesnadné. Psalo se o něm jako o „grotesce, plné pitoreskních příhod, honiček a rvaček“. Stejně dobře bychom jej však mohli označit jako tragikomedii, satiru, utopii, absurdní drama, pohádku nebo politický film. Mísí se v něm sen s prvky reálného života, minulost s přítomností, poezie se satirou.
Ocena:
72 %

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English