Oglądać film Ricky Bobby: Nejrychlejší Jezdec online

Odtwarzaj film Ricky Bobby: Nejrychlejší Jezdec HD online. Zamów Lepší.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 650 filmów i 85 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z Lepší.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online akďż˝nďż˝, komedie, akční Ricky Bobby: Nejrychlejší Jezdec w Filmbox
  Zwiastun do filmu Ricky Bobby: Nejrychlejší Jezdec   Oglądać Ricky Bobby: Nejrychlejší Jezdec online
Gatunek:
akďż˝nďż˝, komedie, akční
Reżyseria:
Adam McKay
Aktorzy i postacie:
Gary Cole (Reese Bobby), Jane Lynchová (Lucy Bobbyová), Jake Johnson (Ricky 5 let), Jason Davis (Manažer v palačinkárně), Lorrie Bess Crumleyová (Učitelka ve škole), Luke Bigham (Ricky 10 let)
Państwo:
USA
Data produkcji:
2006
Opis:
Nejrychlejší muž na čtyřech kolech. To je Ricky Bobby - mohutný vlasatý americký stroj na vítězství a jeden z největších jezdců série NASCAR v celé její historii. Je to sice trochu zabedněný idiot s poněkud větší dávkou odvahy, ale má všechno, co si může přát: luxusní dům, okouzlující manželku a tolik hamburgerů, kolik se do něj vejde. Rickyho super divoký životní styl však zasáhne nečekaná rána, když mu porážku uštědří namyšlená evropská jednička Jean Girard a udělá z něj ubohou, vystrašenou trosku. Navíc si jeho ženu i úspěch přivlastní jeho stejně bláznivý "kámoš" Cal Naughton, Jr.. A tak Rickymu nezbývá než opět pořádně šlápnout na pedál, aby svou kariéru vrátil do starých kolejí, porazil Girarda a získal zpátky slávu a bohatství. Protože jak Ricky vždycky říkal: "Když nejsi první, jsi poslední!"
Ocena:
65 %
Oglądaj na:
Filmbox Filmbox Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox online

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English