Oglądać film Rukojmí v Bella Vista online

Odtwarzaj film Rukojmí v Bella Vista online. Zamów Lepší.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 650 filmów i 85 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z Lepší.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online dobrodružný, drama Rukojmí v Bella Vista w CS Film
  Zwiastun do filmu Rukojmí v Bella Vista   Oglądać Rukojmí v Bella Vista online
Gatunek:
dobrodružný, drama
Reżyseria:
Jiří Sequens
Aktorzy i postacie:
Rudolf Jelínek (Mjr. Hradec), Vladimír Brabec (Mjr. Jan Zeman), Jiří Adamíra (Mestrey), Hana Maciuchová (Schellerová), Radovan Lukavský (Correns), František Němec (Plk. Žitný)
Państwo:
Československo
Data produkcji:
1979
Opis:
Filmová verze dvou epizod slavného, byť kontroverzního televizního seriálu Třicet případů majora Zemana.

Dobrodružný film RUKOJMÍ V BELLA VISTA natočil Jiří Sequens podle námětu a scénáře, na nichž spolupracoval s J. S. Kupkou. Film tématicky navazuje na příběhy televizního seriálu 30 PŘÍPADU MAJORA ZEMANA. Můžeme se tedy opět setkat jak s majorem Zemanem, tak i s podplukovníkem Žitným, majorem Hradcem a poručíkem Gajdošem. Jeho děj se odehrává v roce 1972 v kterési jihoamerické zemi a ukazuje činnost mezinárodní kontrarevoluční centrály, kterou však ústřední postava filmu - major Hradec - odhalí i za cenu nasazení vlastního života ... RUKOJMÍ V BELLA VISTA byl z velké části natočen na Kubě.
Ocena:
62 %
Oglądaj na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English