Oglądać film Sběratel polibků online

Odtwarzaj film Sběratel polibků HD online. Zamów Lepší.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 650 filmów i 85 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z Lepší.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online akční, drama, krimi, záhady, thriller, fantasy Sběratel polibků w Filmbox
  Zwiastun do filmu Sběratel polibků   Oglądać Sběratel polibků online
Gatunek:
akční, drama, krimi, záhady, thriller, fantasy
Reżyseria:
Gary Fleder
Aktorzy i postacie:
Morgan Freeman (Dr. Alex Cross), Ashley Juddová (Dr. Kate McTiernanová), Cary Elwes (detektiv Nick Ruskin), Alex McArthur (detektiv Davey Sikes), Tony Goldwyn (Dr. William 'Will' Rudolph), Jay O. Sanders (Agent Kyle Craig, FBI)
Państwo:
USA
Data produkcji:
1997
Opis:
Dramatické pátrání po únosci mladých dívek.

Osm unesených žen. Všechny jsou krásné, mají talent a hrozí jim smrtelné nebezpečí. Tři už byly brutálně zavražděny, ostatní může ještě zachránit detektiv Alex Cross, s pomocí lékařky Kate McTiernanové. Jí jediné se totiž podařilo maskovanému psychopatovi, který si říká Casanova, uniknout. Mezi unesenými dívkami je také Alexova neteř Naomi a čas utíká. V sázce je úplně vše, protože "sběratel" je mimořádně nebezpečný protivník.
Ocena:
68 %
Oglądaj na:
Filmbox Filmbox Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox online

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English