Oglądać film Smrtihlav online

Odtwarzaj film Smrtihlav HD online. Zamów Lepší.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 650 filmów i 85 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z Lepší.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online akďż˝nďż˝, ďż˝ivotopisnďż˝, historickďż˝, thriller, vďż˝leďż˝nďż˝, válečný, historický Smrtihlav w JOJ Cinema
  Zwiastun do filmu Smrtihlav   Oglądać Smrtihlav online
Gatunek:
akďż˝nďż˝, ďż˝ivotopisnďż˝, historickďż˝, thriller, vďż˝leďż˝nďż˝, válečný, historický
Reżyseria:
Cédric Jimenez
Aktorzy i postacie:
Rosamund Pikeová (Lina Heydrich), Abigail Lawrie (Liben), Mia Wasikowská (Anna Novak), Jack O'Connell (Jan Kubis), Stephen Graham (Heinrich Himmler), Jason Clarke (Reinhard Heydrich)
Państwo:
Francie, Velká Británie, Belgie, USA
Data produkcji:
2017
Opis:
Čím větší zlo, tím větší hrdinové.

Snímek Smrtihlav se od většiny předešlých filmových zpracování s tímto tématem liší. Z výrazné části se totiž zaměřuje také na opačnou stranu barikády na samotného Heydricha. Ten zde není pouhým předmětem atentátu, ale důležitou aktivní postavou. Vedle příběhu Československých parašutistů sleduje film Smrtihlav i jeho život, vzestup a kariéru, kterou ukončil jako jeden z největších prominentů Třetí říše. Nejnovější verze atentátu na Heydricha tak ukazuje nejen hrdinství, ale i nelítostné zlo, proti kterému je namířené. Právě k tomuto pojetí odkazuje český název stejně jako na fakt, že Heydrich byl jedním z inženýrů takzvaného Konečného řešení židovské otázky.
Ocena:
64 %
Oglądaj na:
JOJ Cinema JOJ Cinema Archív a všechna videa pořadů televize JOJ Cinema online

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English