Oglądać film Svatba upírů online

Odtwarzaj film Svatba upírů online. Zamów goNET.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 427 filmów i 76 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z goNET.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online horor, komedie, romantický Svatba upírů w
  Zwiastun do filmu Svatba upírů   Oglądać Svatba upírů online
Gatunek:
horor, komedie, romantický
Reżyseria:
Jaroslav Soukup
Aktorzy i postacie:
Rudolf IV. Hrušínský (Richard Bancroft), Iveta Bartošová (Olivie), Petr Nárožný (strýc Archibald), Viktor Preiss (hrabě Kronberg), Luděk Kopřiva (doktor Hermann), Nelly Gaierová (stará nóbl dáma)
Państwo:
Česká republika
Data produkcji:
1993
Opis:
Česká upírská komedie nebo skoro horor o tom, že když je láska veliká, na potravě nezáleží.

Hrdinou je mladý anglický šlechtic Richard Bancroft, přijíždějící do Prahy se svým strýcem, obchodníkem Archibaldem. A právě tady se nesmělý Richard seznámí s krásnou a tajemnou dívkou, do níž se okamžitě zamiluje. Brzy se však ukáže, že šlechtická společnost, v níž se Olivie, jak se dívka jmenuje, pohybuje, ve dne spí a v noci se věnuje poněkud neobvyklému způsobu obživy, totiž vysávání krve nevinným obětem. Láska si však nedá poroučet a tak s tradiční omluvou, že nikdo není dokonalý, se mezi mladými lidmi rozhoří hluboký cit. To se ovšem nelíbí dívčině průvodci, hraběti Kronbergovi, jinak též vůdci upírské smečky.
Ocena:
64 %
Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 76 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English