Oglądać film Svět patří nám online

Odtwarzaj film Svět patří nám online. Zamów Lepší.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 650 filmów i 85 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z Lepší.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online komedie Svět patří nám w CS Film
  Zwiastun do filmu Svět patří nám   Oglądać Svět patří nám online
Gatunek:
komedie
Reżyseria:
Martin Frič
Aktorzy i postacie:
Jiří Voskovec (Kamelot), Jan Werich (Kamelot), Bohuš Záhorský (Dexler), Vladimír Šmeral (Josef Forman), Ladislav H. Struna (Holister), Jaroslav Průcha (Antonín Hart)
Państwo:
Československo
Data produkcji:
1937
Opis:
Jak dva kameloti zachraňovali demokracii.

Proti všem podvodníkům, kariéristům a darebákům brojí ve svém čtvrtém a posledním filmu Voskovec s Werichem. Film je, až na nepatrné změny, adaptací jejich divadelní hry Rub a líc a natočil ji v roce 1937 Martin Frič. Voskovec a Werich tu hrají dva konkurenční kameloty, kteří ve svém soupeření pokračují i jako malíři propagačních nápisů, na které ovšem málem doplatili a tak se raději spojili. Jejich prostřednictvím můžete sledovat boj ctižádostivého podvodníka Dexlera proti dělníkům vedeným Dexlerovým bývalým spolupracovníkem Formanem, půvabnou rozhlasovou hlasatelkou Markétkou a poctivým ředitelem továrny Hartem. Hrdinové v podání Voskovce a Wericha jsou jakýmsi hybným mechanismem střetnutí dobra a zla.
Ocena:
72 %
Oglądaj na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English